^Idz do góry.

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
 
 
 
 
 
 

OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo!

 

Ruszyliśmy z organizacją akcji "Dzień Dawcy Szpiku dla Ryszarda i Innych". Fundacja DKMS Polska w partnerstwie z Gminą Miastko, Miejskim Szpitalem w Miastku oraz Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym "M jak Miastko" organizuje akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Akcja będzie miała miejsce 21 listopada 2015 roku, w godzinach 10:00 - 16:00 w Centrum Informacji Turystycznej w Miastku. Na facebooku znajdziecie Państwo informacje o wszelkich wydarzeniach, poprzedzających akcję 21 listopada oraz materiały i filmy przybliżające ideę dawstwa szpiku.

 

Czym jest szpik?

Szpik jest głównym narządem krwiotwórczym, zawierającym komórki macierzyste krwiotwórcze odpowiedzialne za wytwarzanie krwi. Mnożąc się przez całe życie, dają one początek komórkom, z których powstają krwinki czerwone, krwinki białe oraz płytki. Pamiętajmy, że mówiąc o przeszczepianiu szpiku tak naprawdę myślimy o przeszczepieniu komórek krwiotwórczych. Ich klasycznym źródłem do transplantacji jest szpik.
Czemu służy przeszczepianie szpiku? 

Przeszczepienie szpiku jest metodą ratowania życia osoby chorej, która potrzebuje komórek krwiotwórczych, aby żyć. 

 

Czy oddawanie szpiku jest bezpieczne?

Pobieranie i przeszczepianie szpiku odbywa się jedynie w upoważnionych Ośrodkach Transplantacji Szpiku według dokładnie określonych medycznych kryteriów. Szpik do przeszczepiania pobiera się w szpitalu w znieczuleniu. Zabieg pobierania szpiku jest zatem bezpieczny i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia dawcy. Komórki szpiku ulegają stałej regeneracji dzięki czemu ubytek szpiku zostaje bardzo szybko wyrównany.Kto może zostać dawcą szpiku?

Dawcą szpiku może zostać zdrowa osoba w wieku od 18 do 40 lat. Aby zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku , wystarczy przybyć dania 21 listopada do Centrum Informacji Turystycznej w Miastku, wypełnić ankietę w obecności wolontariusza i oddać 4 ml krwi w celu wykonania badania zgodności tkankowej HLA.

 

WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE

https://www.facebook.com/events/1550336268580870/

 


INFORMACJE DODANE DNIA 08.09.2015 r. 

INFORMACJA

Powiat Bytowski w trosce o zdrowie swoich mieszkanek podjął decyzję o realizacji programu profilaktyki zakażeń wirusem HPV w ramach którego przeprowadzone zostaną szczepienia ochronne dziewczynek urodzonych w 2003 roku, zamieszkałych na terenie Gminy Borzytuchom, Gminy Bytów, Gminy Miastko, Gminy Parchowo, Gminy Studzienice, Gminy Tuchomie, Gminy Trzebielino.

Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o. został wybrany w drodze konkursu ofert do realizacji ,,Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego HPV na lata 2015 – 2019” w roku 2015

W szkołach podstawowych w Gminie Borzytuchom, Gminie Bytów, Gminie Miastko, Gminie Parchowo, Gminie Studzienice, Gminie Tuchomie, Gminie Trzebielino odbędą się spotkania informacyjno- edukacyjne dla rodziców i młodzieży z pielęgniarką i położną ze Szpitala Miejskiego w Miastku, na których zostaną przekazane wiadomości na temat profilaktyki zakażeń wirusem HPV, profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową oraz organizacji szczepień przeciwko wirusowi HPV.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego szczepienia

Program zdrowotny finansowany ze środków budżetowych Powiatu Bytowskiego, Gminy Borzytuchom, Gminy Bytów, Gminy Miastko, Gminy Parchowo, Gminy Studzienice, Gminy Tuchomie, Gminy Trzebielino


 

Szpital Miejski w Miastku sp. z o.o. informuje o realizacji bezpłatnych programów zdrowotnych organizowanych i finansowanych przez Powiat Bytowski w ramach:

 

 • „Profilaktyki chorób nowotworowych u kobiet w wieku 50 lat” przeprowadzi bezpłatne badanie USG jamy brzusznej i miednicy małej, u kobiet z rocznika 1965 zamieszkałych na terenie Gminy Miastko i Trzebielino.
 • „Profilaktyki raka gruczołu krokowego u mężczyzn w wieku 55 lat” przeprowadzi bezpłatne badanie USG jamy brzusznej i gruczołu krokowego, u mężczyzn z rocznika 1960 zamieszkałych na terenie Gminy Miastko i Trzebielino.
 • „Profilaktyki gruźlicy i raka płuc dla osób w wieku 54 lat” przeprowadzi bezpłatne badanie RTG klatki piersiowej dla osób z rocznika 1961, zamieszkałych na terenie Gminy Miastko i Trzebielino.

 

Zaproszenia na badania zostaną wysłane imiennie.

Badanie zostanie wykonane po okazaniu zaproszenia.

 

Świadczenia objęte programem udzielane będą:

Badanie USG zostanie przeprowadzone w Szpitalu Miejskim w Miastku sp. z o.o.; ul. Gen. Wybickiego 30.

   • Budynek ,,C’’
   • Pracownia USG pokój numer 005.
   • Poniedziałek w godzinach: 13.00 – 16.00
   • Środa w godzinach: 15.00 - 16.00
   • Czwartek w godzinach: 15.00 - 16.00

 

Badanie RTG zostanie przeprowadzone w Szpitalu Miejskim w Miastku sp. z o.o.; ul Wybickiego 30.

 • Budynek ,,B ‘’;
 • Pracownia RTG- pokój numer 127.
 • Od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 13.00 - 20.00

 

Wszelkie Informacje dotyczące programu przyjmowane są pod numerem telefonu: 735 392 725 w godzinach 8.00 – 14.30

W ramach niniejszego programu zdrowotnego wykonanie badania możliwe jest również w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. w Bytowie.

 

Badania USG, brzucha, miednicy małej, gruczołu krokowego oraz RTG klatki piersiowej w ramach programu zdrowotnego wykonywane będą do dnia 27 listopada 2015 r.

 


 

INFORMACJE DODANE DNIA 12.05.2015 r. 

 

 

SZANOWNE PANIE, PANOWIE PIELĘGNIARKI/POŁOŻNE, PIELĘGNIARZE

Z OKAZJI DOROCZNEGO ŚWIĘTA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH, PROSZĘ PRZYJĄĆ NAJLEPSZE ŻYCZENIA.

DOCENIAMY WASZ TRUD, ODDANIE I CIERPLIWOŚĆ W CODZIENNEJ PRACY A WASZA FACHOWA OPIEKA ZAPEWNIA NASZYM PACJENTOM POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I WSPARCIE, ZARÓWNO CHORYM JAK I ICH NAJBLIŻSZYM.

CODZIENNA PRACA GRUPY ZAWODOWEJ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH DARZONA JEST POWSZECHNYM SZACUNKIEM I UZNANIEM. WYSOKIE OCENY WYSTAWIANE NASZEJ PLACÓWCE Z TYTUŁU JAKOŚCI ŚWIADCZONYCH USŁUG MEDYCZNYCH SĄ TAKŻE PAŃSTWA UDZIAŁEM, WYNIKIEM ZAANGAŻOWANIA ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

WSZYSTKIM PANIOM , PANOM WYKONUJĄCYM TĘ PROFESJĘ SERDECZNIE ZA TO DZIĘKUJEMY.

 

ZARZĄD SZPITALA MIEJSKIEGO W MIASTKU

 

 dodano: 09.28


 

 INFORMACJE DODANE DNIA 07.04.2015 r. 

 

Utworzenie Poradni Endokrynologicznej 

 

Z dniem 3 kwietnia 2015 r. w Szpitalu Miejskim w Miastku Sp. z o.o. przy Izbie Przyjęć została utworzona Poradnia Endokrynologiczna. Przyjmuje Adam Kaczmarkiewicz lek. Specjalista Chorób Wewnętrznych (na ostatnim roku specjalizacji endokrynologicznej). Więcej informacji w zakładce poradni po lewej stronie lub (tutaj). 

 

 dodano: 12.58


 

INFORMACJE DODANE DNIA 24.02.2015 r.

 

Konkurs ofert nr 4/2015  - na świadczenia zdrowotne.

 dodano: 21.03 


 

 

INFORMACJE DODANE DNIA 10.02.2015 r.

Zbadaj się w ramach akcji charytatywnej dla Jasia

W dniach od 11.02.2015r. – 31.03.2015r. w Szpitalu Miejskim w Miastku Sp. z o. o. (Laboratorium) będą wykonywane płatne badania:

      - badanie Antygenu HBS – 13 zł

      - badanie PSA (prostaty) – 31 zł

      - badanie poziomu cukru (z żyły) – 7 zł

 Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie 6-letniego Jasia.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców o dobrym sercu do udziału w akcji .

 

W dniu 14.02.2015 r. w godzinach od 16.00 – 18.00 będzie można pobrać krew na badania,  podczas koncertu charytatywnego w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Miastku.

dodano: 14.47 

 


 

INFORMACJE DODANE DNIA 02.01.2015 r.

 

Lista placówek, które udzielają porad podstawowej opieki zdrowotnej - kliknij.

 

W ramach porozumienia z Pomorskim Oddziałem NFZ Szpital uruchomił dodatkowy gabinet w celu udzielenia porad podstawowej opieki zdrowotnej dla pacjentów nie mogących uzyskać pomocy w swoich wybranych poradniach. W razie możliwości prosimy o przybycie pacjenta z posiadaną dokumentacją medyczną.

 

Gabinet czynny w dni powszednie: od 8.00 do 18.00

rejestracja telefoniczna pod numerem 59 8570900.

 

Dodatkowo Pomorski Oddział Wojewódzki uruchomił specjalną całodobową bezpłatną infolinię o numerze 800-007-796, pod którym uzyskać można informacje, gdzie udać się po podstawową pomoc lekarską po 1 stycznia 2015 roku.

dodano: 15.57 


INFORMACJE DODANE DNIA 30.12.2014 r.

 

UWAGA - nowy konkurs nr 20

 

na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa w trybie zmianowym - dyżurów 12 godzinnych w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym

 

 

 

 

dodano: 14.17


 

INFORMACJE DODANE DNIA 19.12.2014 r.

 

 

Przedstawicielom Organu Założycielskiego Spółki, Pracownikom Szpitala oraz firmom zewnętrznym najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa

Zarząd Szpitala Miejskiego w Miastku.

 
 

 

dodano: 15.09

INFORMACJE DODANE DNIA 14.11.2014 r.

 

Zarząd Szpitala Miejskiego w Miastku sp. z o.o.  informuje o pozytywnym rozstrzygnięciu konkursu na wybór realizatorów zadania pn. Zakup zestawu sprzętu do diagnostyki kardiologicznej przeznaczonego dla oddziałów wewnętrznych w roku 2014.

Realizacja „Narodowego Programu Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD na lata 2013 – 2016” ma na celu przyczynienie się do zmniejszenia występujących różnic w dostępie pacjentów do świadczeń opieki zdrowotnej spowodowanych uwarunkowaniami sprzętowymi, co w dłuższej perspektywie czasowej może przyczynić się również do zmniejszenia zachorowalności i umieralności na choroby układu krążenia, a także ograniczenia skutków ekonomicznych niepełnosprawności i przedwczesnej umieralności.

Nasz Szpital, jako jeden spośród 59 wybranych jednostek otrzyma dofinansowanie na zakup zestawu sprzętu do diagnostyki kardiologicznej, w skład, którego wchodzi zestaw do 24-godzinnego monitorowania ciśnienia tętniczego, pulsoksymetr oraz elektrokardiograf.  

 
 
dodano: 13.47 

PODZIĘKOWANIE

 

Zarząd Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o. serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom Szpitala oraz firm zewnętrznych za wkład pracy w przygotowanie Szpitala do wizyty certyfikacyjnej systemu zarządzania oraz zaangażowanie, profesjonalizm i miłe przyjęciw czasie wizyty.

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna sprawa to sukces"

Henry Ford 

 

 
 
 

 
 
 
INFORMACJE DODANE DNIA 30.10.2014 r.

 

Obowiązkowe szkolenie dotyczące Polityki Bezpieczeństwa Informacji Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o.

Odbędzie się w dniu 03.11.2014 r. godz. 13:00 w sali konferencyjnej.

Drugi termin : 05.11.2014 r.  godz. 11:00.

 
 dodano: 15.27 
 

 

 INFORMACJE DODANE DNIA 10.10.2014 r.

  

Dotyczy wszystkich pracowników Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o.
 
Proszę o zapoznanie się z Polityką Bezpieczeństwa Informacji Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z O.O. (polityka dostępna w sekretariacie w budynku administracyjnym) zgodnie ze zarządzeniem 35/2014 w sprawie wdrożenia Polityki Bezpieczeństwa Informacji (zarządzenie dostępne po zalogowaniu w menu Dokumenty --> Zarządzenia) oraz podpisanie w 2 kopiach oświadczenia zachowania w tajemnicy danych osobowych i dostarczenie jednej z kopii do sekretariatu w biurowcu Szpitala.

dodano: 08.43 


INFORMACJE DODANE DNIA 27.09.2014 r.

 

Informuję, iż w dniu 01 października 2014 roku o godz. 13:00 w budynku administracji odbędzie się spotkanie z pracownikami Szpitala Miejskiego w Miastku Spółka z o.o., którego celem będzie zapoznanie pracowników z nowym Regulaminem Pracy. Zapraszam wszystkich pracowników.

Prezes Zarządu.

dodano: 08.09 


INFORMACJE DODANE DNIA 28.08.2014 r.

 

Zmiany osobowe w Komitecie Transfuzjologicznym oraz zaktualizowany został regulamin ZOL do pobrania z naszej strony.

dodano: 08.33 


INFORMACJE DODANE DNIA 08.08.2014 r.

 

UWAGA - nowy konkurs nr 14

na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz koordynacja udzielania świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chorób Wewnętrznych w zakresie pełnienia obowiązków Zastępcy Koordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych. 

dodano: 14.54 


 INFORMACJE DODANE DNIA 01.08.2014 r.

 

Szpital Miejski w Miastku sp. z o.o. informuje o realizacji bezpłatnych programów zdrowotnych organizowanych i finansowanych przez Powiat Bytowski w ramach:

 

1. Profilaktyki chorób nowotworowych u kobiet w wieku 50 lat:

- przeprowadzi bezpłatne badanie USG jamy brzusznej i miednicy małej,  u kobiet z rocznika 1964 zamieszkałych na terenie Gminy Miastko i Trzebielino.

 

2. Profilaktyki raka gruczołu krokowego u mężczyzn w wieku 55 lat:

- przeprowadzi bezpłatne badanie USG jamy brzusznej i gruczołu krokowego, u mężczyzn z rocznika 1959 zamieszkałych na terenie Gminy Miastko i Trzebielino.

 

3. Profilaktyki gruźlicy i raka płuc dla osób w wieku 54 lat:

- przeprowadzi bezpłatne badanie RTG klatki piersiowej dla osób z rocznika 1960, zamieszkałych na terenie Gminy Miastko i Trzebielino.

Aby pobrać komunikat w całości w formacie Word proszę kliknąć TUTAJ

 

Zaproszenia na badania zostaną wysłane imiennie.

Badanie zostanie wykonane po okazaniu zaproszenia.

dodano: 21.07 


  INFORMACJE DODANE DNIA 20.06.2014 r.

 

Zmieniony został wygląd listownika szpitalnego. Prosimy o pobranie i używanie nowego wzoru.

dodano: 19.03


INFORMACJE DODANE DNIA 11.06.2014 r.    Z okazji przyznania Medalu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Słupskiego Zarząd Szpitala Miejskiego w Miastku sp. z o.o. składa serdeczne gratulacje Paniom Danucie Kuniszewskiej (ZOL) oraz Elżbiecie Szulc (O. Chirurgii) życząc satysfakcji i sukcesów w pracy i życiu prywatnym.
 

Nadanie Paniom odznaczenia jest wyrazem szacunku i uznania dla Waszej pracy, zaangażowania, a przede wszystkim szlachetnych postaw moralnych i poświęcenia na rzecz drugiego człowieka.

dodano: 13.00


INFORMACJE DODANE DNIA 02.06.2014 r.

 

Konkurs nr 13 - Na świadczenia zdrowotne z zakresu Koorynatora w Oddziale Chorób Wewnętrznych.

dodano: 12.06


INFORMACJE DODANE DNIA 19.05.2014 r.

 

Zarządzenie nr 21/2014 - Dotyczące zmian w składzie Komitetu Transfuzjologicznego dostępne po zalogowaniu w dziale:

Dokumenty -> Zarządzenia

dodano: 09.43 


INFORMACJE DODANE DNIA 28.04.2014 r.

Konkurs nr 12 - Na świadczenia medyczne z zakresu pielęgniarstwa w Oddziale Chorób Wewnętrznych.

dodano: 11.06


 INFORMACJE DODANE DNIA 25.04.2014 r.

 Zaktualizowano opis Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego

 dodano: 08.51

 


INFORMACJE DODANE DNIA 15.04.2014 r.

Dodano do strony Zarządzenia i procedury.

Informujemy, iż na stronach Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o. w zakładce Dokumenty w górnym menu zostały umieszczone zakładki: Zarządzenia, Procedury. Zainteresowane osoby chcące mieć na bieżąco dostęp do informacji umieszczanych w omawianym menu proszone są o kontakt z sekretariatem w celu uzyskania loginu i hasła do logowania się na portalu. Po zalogowaniu w menu Dokumenty pokażą się dodatkowe zakładki.

dodano: 15.05


INFORMACJE DODANE DNIA 04.04.2014 r.

Dodany konkurs nr 9, 10 i 11 w dziale "Konkursy"

dodano: 14.53


INFORMACJE DODANE DNIA 14.03.2014 r.

Dodany konkurs nr 7 i nr 8 w dziale "Konkursy"

dodano: 15.39 


INFORMACJE DODANE DNIA 04.03.2014 r.

Szpital Miejski w Miastku Sp. Z o.o.

Informuje o rozpoczęciu wykonywania badań polisommograficznych w kierunku zespołu bezdechu śródsennego.

Pacjenci z podejrzeniem bezdechu śródsennego przyjmowani są ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu do Oddziału Chorób Wewnętrznych po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu 

(tel. +48 516 158 333)

Pobierz Ulotkę Informacyjną. 

dodano: 16.37 


INFORMACJE DODANE DNIA 04.03.2014 r.

 Chcesz wspomóc Szpital – możesz dokonać wpłaty na specjalne konto 
Dolnośląska Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia „Dolfroz” ul. Lotnicza 37:

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław

Nr konta: 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

Bardzo ważny jest dopisek, który należy podać w tytule przelewu: „Darowizna na cele ochrony zdrowia Miastko”.

Możesz również przekazać 1% podatku :

 KRS 0000050135 "Miastko" 

 dodano: 16.22 

INFORMACJE DODANE DNIA 26.02.2014 r.

Konkurs nr 6 - Na  świadczenia zdrowotne z zakresu pielęgniarstwa w oddziale anestezjologii i intensywnej terapii -> w dziale konkursy

 dodano: 11.47

 

INFORMACJE DODANE DNIA 25.02.2014 r.

Szpital Miejski w Miastku sp. z o.o. zatrudni specjalistę ds. BHP

Zakres obowiązków:
- prowadzenie szkoleń dla pracowników
- prowadzenie dokumentacji w zakresie BHP
- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie BHP
- sporządzanie oceny ryzyka zawodowego.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe - zgodne z obowiązującymi przepisami
- uprawnienia specjalisty BHP
- znajomość aktualnych przepisów BHP i p. poż.
- znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem oraz uregulowań prawnych
- umiejętność organizacji własnej pracy
- samodzielność w działaniu, inicjatywa, zaangażowanie, komunikatywność
- mile widziane znajomość zagadnień związanych z sporządzaniem obowiązkowych sprawozdań z zakresu ochrony środowiska

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
 dodano: 10.23

 

INFORMACJE DODANE DNIA 24.02.2014 r.
NOWY KONKURS nr 5 - zakładka konkursy!

 

Proszę informować dział informatyczny o każdym braku dostępu do internetu (poza planowanymi przerwami). Prowadzimy weryfikację sprzętu podłączonego do sieci.

 dodano: 13.10

 

INFORMACJE DODANE DNIA 17.02.2014 r.
PLANOWANA PRZERWA W DOSTĘPIE DO INTERNETU I ZASOBÓW BAZOWYCH

W dniu 21.02.2014 r. (piątek) planowana jest przerwa w dostępie do internetu oraz zasobów bazowych (brak możliwości pracy w programach medyczno-księgowych) w godzinach 15.15 - 19.00. Przerwa umożliwi przeprowadzenie prac związanych ze zwiększeniem bezpieczeństwa pracy serwerów i sieci informatycznej. W godzinach przerwy personel informatyczny nie będzie dostępny. Prosimy o zaplanowanie pracy związanej z obsługą komputerów tak aby zakończyć ją do godziny 15.00. Na czas przerwy wszystkie komputery i urządzenia sieciowe prosimy o wyłączenie. Dziękujemy - dział informatyczny - Mariusz Łakomski.

 dodano: 15.00
 
NOWY KONKURS

W dziale konkursy zamieszczono nowy konkurs na dyrektora ds. Administracyjno - Technicznych.

 dodano: 14.37
HOTSPOT

 

Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o. informuje, iż na terenie szpitala uruchomiony został darmowy, bezprzewodowy dostęp do internetu. Aby z niego skorzystać (działa zarówno na holach jak i w salach - zasięg jest systematycznie rozbudowywany) należy połączyć się z siecią o SSID - HOTSPOT_SZPITAL i otworzyć dowolną stronę WWW. Na stronie startowej będzie podany login i hasło do zalogowanie się do HotSpota. 

 dodano: 13.32

 

INFORMACJE DODANE DNIA 16.02.2014 r.
OGŁOSZENIE PRZETARGU NA LEKI

 

   Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem w naszym BIP'ie.

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci 

Antoniego Krasickiego

Koordynatora Oddziału Rehabilitacji Medycznej

Szpitala Miejskiego w Miastku

W naszej pamięci pozostanie jako Człowiek serdeczny,

pogodny i koleżeński.

Rodzinie oraz Bliskim Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Zarząd Szpitala oraz Koleżanki i Koledzy z Pracy

INFORMACJE DODANE DNIA 20.01.2014 r.
UWAGA - Nowy konkurs

 

   W dziale konkursy ogłoszono nowy konkurs! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą konkursową.

 dodano: 15.58

INFORMACJE DODANE DNIA 02.01.2014 r.
POLITYKA INFORMATYCZNA NA START

 

   W świetle zaistniałych zmian w szpitalu została powołana komórka informatyczna, która wprowadza proces informatyzacji Szpitala. Kontakt z działem informatycznym podany jest w dziale O nas --> Kadra. Jednym z pierwszych kroków wdrażanych w tej chwili jest założenie pracownikom kont pocztowych w domenie szpitalmiastko.pl. Umożliwi to kontakt elektroniczny pomiędzy zarządem, informatykami a pracownikiem szpitala oraz pozwoli na dostęp do poufnych informacji, materiałów i innych wiadomości na stronie portalu http://szpitalmiastko.pl. Konto pocztowe i hasło do niego będzie jednocześnie loginem i hasłem logowania do portalu informatycznego. Przyjęliśmy, że każdy pracownik ubiegający się o konto pocztowe otrzyma je według szablonu (imię Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - bez używania polskich znaków diakrytycznych). Konto takie założy dział informatyczny po czym hasło do niego przekaże do odbioru osobistego w sekretariacie Pani prezes Szpitala. Hasło do konta pocztowego jak i do panelu na stronie szpitalmiastko.pl będzie trzeba zmienić po 1 logowaniu poprzez interface WWW. Informacje jak zmienić hasło oraz jak skonfigurować pocztę w programie pocztowym będą udostępnione w dziale HELP strony szpitalmiastko.pl po zalogowaniu. Możliwe będzie także korzystanie z poczty bez używania programów klienckich bezpośrednio przez stronę WWW. W sytuacji konieczności pomocy możliwy jest kontakt z działem informatyków pod numerem telefonu podanym w dziale  O nas --> Kadra. Możliwy jest także kontakt poprzez pocztę elektroniczną --> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

dodano: 3.40
INFORMACJE DODANE DNIA 31.12.2013 r.
KOMÓRKI ORGANIZACYJNE SZPITALA MIEJSKIEGO W MIASTKU SP. Z O.O.

 

   Informuję, że w myśl porozumienia między Szpitalem Powiatu Bytowskiego sp. z o.o. a naszą jednostką, do dnia uzyskania cesji kontraktu z PO NFZ Szpital Miejski w Miastku sp. z o.o. może posługiwać się receptami wygenerowanymi dla Szpitala Powiatu Bytowskiego.

  

Prezes Zarządu

Renata Kiempa

dodano: 16.24

 

W dniu 31.12.2013 r. o godzinie 11:24:14 spółka z O.O. Szpital Miejski w Miastku otrzymała nadany przed sąd rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku numer KRS 0000492641.

dodano: 12.33

COPYRIGHT © 2013 POMERANIA SERVICES GROUP SP. Z O.O.