Dołącz do naszego zespołu

Obowiązek informacyjny Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o. dla osób ubiegających się o zatrudnienie – pobierz

PSYCHOLOG

Zarząd Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o. zatrudni PSYCHOLOGA

Do obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie:

Zakres obowiązków:

  1. diagnostyka psychologiczna,
  2. prowadzenie odpowiednich form i metod terapeutycznych,
  3. terapia psychologiczna – indywidualna i grupowa,
  4. rozwiązywanie problemów w interakcjach między pacjentami,
  5. prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  2. mile widziane doświadczenie,
  3. cierpliwość, dyskrecja oraz zdolność koncentracji uwagi i jej podzielność.

Czas trwania i forma umowy do ustalenia z wybranymi osobami.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie, lub na adres poczty elektronicznej: biuro@szpitalmiastko.pl, do dnia 29 Lutego 2024 r. w Sekretariacie Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o. przy ulicy Gen. Wybickiego 30 w Miastku.

Na kopercie kandydat powinien umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację „ Psycholog”.

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Zarząd Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o. zatrudni Technika Farmaceutycznego

  1. Przestrzeganie standardów obsługi pacjenta,
  2. prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,
  3. monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym

Wymagania:

  1. Wykształcenie kierunkowe
  3. umiejętność pracy w zespole

Na kopercie kandydat powinien umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację „ Technik Farmaceutyczny”.

FIZJOTERAPEUTA

Zarząd Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o. zatrudni FIZJOTERAPEUTE

  1.  wykonywanie zabiegów z zakresu terapii ruchowej zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;2. instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;3. prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;4. informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;

    5. współpraca z lekarzami kierującymi Pacjentów do zespołu fizjoterapii;

    6. dbałość o stan techniczny urządzeń na fizykoterapii i czystość w gabinetach;

    7. prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Oczekujemy:

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii ( w tym licencjat);
  2. prawo wykonywani zawodu;
  3. mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty
  4. wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  5. otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

Na kopercie kandydat powinien umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację „ Fizjoterapeuta”.

Nasze dane kontaktowe

biuro@szpitalmiastko.pl

Telefon:

59 8570902

Adres:

Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.
ul. Gen. J. Wybickiego 30
77-200 Miastko

Wielkość czcionki